Stiliai

HIP HOP

Šis šokių stilius kilęs iš Amerikos. Hip-Hop turi savo kultūrą: muzika, graffiti, šokis, beatbox, apsirengimo stilius (platūs drabužiai). Dažniausiai šio šokio rungtynės vyksta ne pasirodymo, bet kovos būdu. Šokėjai kovoja vienas prieš kitą improvizuojant. Pagrindinė taisyklė – šokėjas turi parodyti savo individualumą per improvizaciją. Hip-hop šokis, sudarytas iš dviejų pagrindinių dalių ir daugybės atšakų. Šios dalys: Senoji mokykla (Old school) ir Naujoji mokykla (New school). Treneriai, mokydami šio šokio, gali jį interpretuoti kaip tik nori, įterpdami ir kitų stilių judesių, bet išlaikant hip-hop normas. Norint gerai išmokti hip-hop‘a, pirmiausia reikia suprasti kas tai yra, turėti dideli norą pasiekti gerų rezultatų įdedant daug sunkaus darbo ir nebijoti improvizuoti, atskleisti save freestyle.

STREET DANCE

Sąvoka street dance (gatvės šokiai) yra naudojama, norint apibrėžti visus šokius, kurie susikūrę ne šokių studijose, o gatvėse, vakarėliuose ir tikrajame gyvenime. Street dance taip pat apibūdina visus hip-hop bei funk šokių stilius (breakdance,popping,locking,house,hip hop).

BREAK DANCE

Breikas (break dance) – tai improvizuotas, akrobatinis solo šokis, lydimas hip – hop, funk ar pop muzikos, kurį šoka breikeriai (B-Boys). Šis šokis, kilęs iš Bronkso (Niujorko rajonas, JAV) apie 1970 metus. Lietuvoje pasirodė apie 1986 m., vėl išpopuliarėjo 1998–1999 metais. Aštuntajame dešimtmetyje susiformavęs šokis šiandien skina laurus daugelyje pasaulio šalių. Breiko šokio technika savo šaknis palikusi Afrikos ir vietinių Amerikiečių indėnų gentyse. Ritualinių šokių judesiai pradėti naudoti kaip šokio technika itin greitai tapo modernia maištavimo forma, o vėliau ir nauju pripažintu šokio stiliumi.

SHOW DANCE

Show dance plačiausia prasme yra pagrįstas jazz, baleto, modernaus ir šiuolaikinio šokio technikomis. Kitų šokio disciplinos taip pat gali būti įtrauktos bet negali dominuoti. Show dance išsiskiria gausiu dekoracijų naudojimu šokio pasirodymuose, akrobatikos triukais, šokėjų teatrališkumu, ypatingu sinchroniškumo siekimu. Šie šokiai privalo visada turėti mintį, istoriją ir jos vystymą.

CONTEMPORARY DANCE

Šiuolaikinis šokis (contemporary dance) pasižymi įvairiapusiškumu: jis gali būti šokamas pagal bet kokio stiliaus muziką ar būti sujungtas su kitomis šokio formomis tam, kad sukurti naujus judesio stilius. Šiuolaikinis šokis siekia dirbti su natūraliu kūno išsidėstymu ir dėl to yra saugus ir prieinamas pradedantiesiems. Šiuolaikinis šokis susiformavo 20 amžiaus viduryje. Tai unikali judėjimo forma, talpinanti savyje daug įtakų iš įvairiausių šokių stilių. Šiuolaikinis šokis pasižymi didele judėjimo ir minties laisve, puikia kūno technika ir išskirtine filosofija. Šokėjai skatinami improvizuoti, išbandyti įvairias šokio technikas (Cunningham, Graham, Limon, Release, kontaktinė improvizacija),  mokytis sąmoningai pajausti ir valdyti savo kūną.

TV PROJEKTAI

Mūsų šokių studija turi profesionalių šokėjų komandą, kuri pasirodo įvairių šiandieninių televizijos projektų filmavimuose ir koncertuose („X-faktorius“, „Muzikinė kaukė“, „Lietuvos balsas“, „Benai, plaukiam į Nidą“, „Auksiniai svogūnai“, „Eurovizija“ ir t.t.). Rengiami unikalūs šokio pasirodymai bei specialūs dainininkų užsakymai.