Treneriai

  VIDMANTĖ ČEPULYTĖ     

Šoka nuo 6 metų. Maža mergaite pradėjusi šokti modernaus-šiuolaikinio šokio kolektyve, vėliau tęsė ir sėkmingai tęsia šiuo metu solinės šokėjos karjerą. Kaip solistė dalyvavo ir laimėjo daug prizinių vietų įvairiuose Lietuvos bei pasaulio IDO šokių čempionatuose, šoko BE GOOD studijos profesionalių šokėjų grupėje, šoko televiziniuose projektuose. Jai teko šokti hip hop, street dance, show dance šokius, bet save surado šokdama modernaus, šiuolaikinio stiliaus šokius.Šiuo metu ji dirba su žinomais šalies choreografais (Anželika Cholina, Gytis Ivanauskas, Sakurako.)

Vidmantė baigė su pagyrimu aukštąjį mokslą ir įgijo šokio pedagogikos bei edukologijos magistro laipsnį. O svarbiausia, ji nuo šio šokių sezono prisijungia prie BE GOOD studijos choreografų komandos. Jos išorinis ir vidinis grožis, o svarbiausia – meilė šokiui ir gebėjimas ja dalintis, taps mūsų šokių šeimos dalimi.


 

 

       AUGUSTĖ TRUNCAITĖ

Augustė yra užsaugusi mūsų studijos šokėja. Tai ne tik daugkartinė Lietuvos bei tarptautinių varžybų bei čempionatų nugalėtoja, bet ir nuostabi bei charizmatiška asmenybė. Tai žmogus, kuris ne iš teorinių vadovėlių žino ką reiškia visas laisvalaikis treniruočių salėje, ką reiškia nuo vaikystės siekti pergalės šokių aikštelėse, ką reiškia jau būnant daugkartine čempione jaudintis ne dėl savęs, o kad nenuvilti savo trenerių bei studijos draugų.

Kažkada būdama maža mergaite ji dalyvavo pirmuose televiziniuose talentų projektuose, kur pelniusi didžiulio būrio žiūrovų simpatijas, dovanojo savo šypseną bei užkrėtė savo meilę šokiui daug smalsių šokiui neabejingų širdučių.

Dabar jau užsaugusi, viskuo ką žino, ką moka ji dalinasi su kitais. Pati Auguste pažada įvairias ir nepabostančias treniruotes, kuriose ne tik šoksite skirtingus gatvės šokių stilius, bet lavinsite atmintį, ritmiką ir suvokimą apie visą gatvės kultūrą Lietuvoje bei užsienyje.


 

 

 

MANTAS SVIRSKYS

STUDIJOS VADOVAS IR JOS SIELA

Šokių studijai vadovauja įvairių konkursų bei festivalių dalyvis, organizatorius, laureatas, diplomantas Mantas Svirskys. Vadovas yra baigęs Vilniaus konservatoriją. Kartu su savo kolektyvu daug keliauja, dalyvauja visuose Europos, pasaulio, pabaltijo hip-hop’o, street dance show varžybose, važiuoja į stovyklas, kuriose ne tik šokama, bet ir pramogaujama. M. Svirskys – dainų ir šokių šventės ,,Džiaukimės drauge”, televizijos projektų ,,Dainų dainelė”, ,,Tele loto”, ,,Mažųjų žvaigždžių ringas”, ,,Hollywood”, ,,Akvariumas” pasirodymų bei įvairių projektų Ispanijoje, Italijoje, Turkijoje bei Egipte choreografas. Dirbo su Lietuvos daukartiniai sportinių šokių Lotynų Amerikos šokių čempionais Egle Visockaite ir Andriu Kandeliu.

Mantas dirbo Vilniaus Kurčiųjų Reabilitacijos Centre, su šokių kolektyvu „Tyla“ pastatyti šokių spektakliai, kuris yra laimėjęs Aukso Paukštę. Dirbo su LNK šokių projektu „Kviečiu Šokti“. Tris metus iš eilės studija „BE GOOD“ pripažinta geriausiu gatvės šokių klubu pabaltijyje, Baltic Cup. 2011 metais, konkurse „Ant Bangos“,  laimėta Grand Prix bei pripažinta geriausia šokių mokykla. Šiuo metu jis yra šokių studijos vadovas BE GOOD vadovas, skiriantis savo mylimam darbui visą savo ne tik darbo, bet ir visą asmeninį laiką.


 

 

 

       ŽIVILĖ ZINKEVIČIŪTĖ

Živilė apie save …

„Šokti pradėjau jau vaikystėje. Man pasisekė, nes mano pradžia buvo būtent Be Good. Tuo metu daug dalyvavom, keliavom po Lietuvą ,Baltijos šalis ir užsienį. Todėl drąsiai galiu tvirtinti, kad sekiau Lietuvos hip-hop’o raidą. Kaip mažai, mielai mergaitei man tikrai gerai sekėsi. Už tai esu dėkinga visiems Lietuvos treneriams, prisidėjusiems prie mano tobulėjimo. Vaikų kategorijoje ne kartą buvau Lietuvos hip-hop čempione.  Paaugusi norėjau išbandyti save kituose šio šokio stiliuose. Šokau ir kitose šokių studijose. Esu dėkinga M. Butautytei, kuri mane užgrūdino junior etape, ir čia man sekėsi. Aš augau, keičiausi, keitėsi ir mano stiliukas, bet šokti nenustojau, buvau nuolatinė Lietuvos čempionė. Šokių salėje praleisdavau didžiąją savo laiko dalį. Didžiausiu savo pasiekimu įvardinčiau Pasaulio Hip Hop Junior solo 5 vieta. Be hip-hop domėjausi salsa, tango, street dance, contemporary. Šis šokių stilius mane ypatingai traukia, nes tai man beprotiškai įdomus ir malonus saviraiškos būdas. Buvau nusprendusi daryti šokių pertrauką, bet man tai buvo per sunku, greičiau neįmanoma. Grįžau namo. Į BE GOOD – ir kaip šokėja, ir kaip trenerė. Keistas jausmas, bet tuo pačiu ir labai įdomus.Visame ką darau turiu dar daug augti, bet augti noriu su tais, kas mane supa. Labai noriu ir labai stengiuosi! Noriu imti ir noriu duoti, noriu mėgautis ir noriu džiaugtis.“

Šiuo metu Živilė gyvena užsienyje (saulėtoje Maltoje), tačiau periodiškai atvyksta į Lietuvą ir mes vėl būname kartu. Mes visada jos laukiame, jos naujų įdėjų, jos svajingai jautrių choreografijų, jos naujai išmoktų žingsnių, jos draugų choreografų. Živile, mes tavęs laukiame <3